Ne Zaman Emekli Olabilirsiniz

Ne Zaman Emekli Olabilirsiniz

emeklilik hesaplama, emeklilik yaşını hesaplamak isteyenler için uygulana bir hesaplama aracıdır. Bu hesaplama aracı sayesinde hangi sandığa baplı olursanız olun emekliliğinizi sorgulatabilirsiniz. Yaş, hizmet bilgisi, ilk işe giriş tarihi gibi bilgileri formda doldurduktan sonra hesaplama butonuna basarak hesaplama yapabilirsiniz. 4a, 4b, 4c statüleri ve bulunduğunuz işe göre emeklilik hesaplaması yapabilirsiniz.

Fazla mesai hesaplama
, haftalık olarak yapılan bir hesaplamadır. Hesaplama aracı sayesinde fazladan çalıştığınız mesai saatine göre alacağınız ücreti öğrenebilirsiniz. Haftalık olarak çalışma saatleri değiştiği için alacağınız fazla mesai ücreti de değişmektedir. Bunun için yapmanız gereken formda çalışma sürenizi girdikten sonra hesaplama butonuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece çalışma bilgileriniz sayesinde haftalık fazla mesai hesaplaması yapabilirsiniz.

Kıdem ihbar hesaplama sayesinde kıdem tazminatı hesaplamanızı yapabilirsiniz. Ayrıntılı dokümanlar sayesinde işten çıkarıldığınız andan itibaren ne kadar ihbar tazminatı ve kıdem tazminatı alacağınızı öğrenebilirsiniz. İşverenden çıkış tarihinizden itibaren 10 yıl içerisinde kıdem tazminatında bulunabileceğiniz için hesaplama aracı sayesinde kesilen vergiler sonucu ne kadar ücret alacağınızı öğrene bilirsiniz. Daha fazla bilgi ve Sorgulama için e devlet giriş gereklilik göstermektedir.

 

159 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*