Küçükbaş ve Büyükbaş Hayvancılık

Küçükbaş ve Büyükbaş Kars Hayvancılık

Yaklaşık 38 yılı aşkın hizmet süremiz içerisinde Kars hayvan pazarında besicilik ve küçükbaş, büyükbaş satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz ”Merkez Mahallesi Kasaplar Hali Sokak No:32 Kars Posta Kodu: 36100 Kars” adresine gelirseniz haftada 5 iş günü bizlerle konuşabilir veya kafanıza takılan, güncel fiyat listesi gibi soruları 444 37 90 veya 0532 385 90 99 numaraları telefonları tuşlayarak sorabilirsiniz. Güneş Hayvancılık olarak hayvanlarımız hakkında aklınıza şüphe bulunmaması için internet sitemize girerek resimler ve videolar kısmından büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Yıllar öncesinde Kars’ta başlayan pazar faaliyetimiz şimdilerde Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, İçel (Mersin) , İstanbul,  İzmir, Kars, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Bartın , Ardahan, Iğdır, Yalova , Batman, Şırnak Karabük, Kilis, Tunceli, Şanlıurfa , Uşak , Van , Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, , Isparta , Kırşehir, Kocaeli, Kahramanmaraş, Niğde, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Elazığ, Erzincan, Gümüşhane, Hakkari, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Hatay, Ordu,Rize, Sakarya, Samsun , Siirt , Yozgat , Zonguldak, Düzce ve Osmaniye’ye kadar yayılmış durumda.

Güneş Hayvancılık olarak Kars hayvan pazarında göremeyeceğiniz sayısız hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Hayvanlarımız kaza durumunda güneş sigorta tarafından ve Güneş Hayvancılık tarafından sigortalanmıştır. Sevkiyat sırasında hayvanlarımızın başına bir kaza geldiğinde maddi durum sigorta tarafından karşılanacaktır.

Kars hayvan fiyatları ortalaması olarak 6 ve 8 ay arası erkek ve dişi dana fiyatlarımız yaklaşık 180 ile 220 kilogram arası olmak üzere 4.000 Türk Lirası ile 4.500 Türk Lirası arasında müşterilerimize sunulmakta. Düve, tosun ve dana satışlarımız hız kesmeden devam ederken sizde küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarınızı almayı unutmayın.

 

50 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*