Habule ile Fotoğraflarınızı Video Yapın

Habule ile Fotoğraflarınızı Video Yapın

Habule ekibi olarak siz değerli ziyaretçilerimize ve sitemizden çıkmadan bizi takip eden sevgili ziyaretçilerimize özel paylaştığımız Fotoğrafları Video Yapma Programını sizlere sunduk. Üreticisi Bolide Software olan ve Windows işletim sistemleri için hazırlanan tamamen ücretsiz ve az yer kaplayan uygulamayı bulabileceğiniz tek adres www.habule.com adresi oluyor. Programı kısaca özetleyecek olursak Türkçe ara yüze sahip olan fotoğraflarınızı birleştirerek müzik ekleyebileceğiniz bir slayt programı. Bir çok farklı geçiş ve detaylı özelliklerini kullanabileceğiniz bu program da her şey mümkün. Slideshow Creator ismiyle ün salan bu program resimlerinizi, internette bulduğunuz fotoğraflarla birleştirmenize hatta videolarınız il birleştirmenize imkan sunuyor.

Deezer PC Desktop, DVDFab Media Player, Format Freedom, 8K Player ve Winamp gibi bir çok Müzik ve Video uygulamasını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sizde www.habule.com adresini takip ederek Slideshow Creator gibi bir çok işe yarar programa çok rahat erişebilirsiniz. Biz Habule ekibi olarak siz değerli kullanıcılarımız için yeni programlar araştırıyoruz hatta makaleler yazarak nasıl kullanabileceğinize kadar yardımcı oluyoruz.

9 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*